Savaitei BE PATYČIŲ 2016 pasibaigus

Jau nuo 2002 metų Kretingalės vaikų lopšelis-darželis vykdo tarptautinę prevencinę programą “Zipio draugai”, kurios pagalba ugdomi šešiamečių vaikų emocinių bei socialinių sunkumų įveikimo gebėjimai. Mielai atsiliepėme į VšĮ “Vaiko labui” kvietimą prisidėti prie akcijos ”Savaitė be patyčių 2016”. Kovo 14–18 dienomis įstaigoje vyko teminė savaitė „Draugystės knyga“. Jos metu priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai prisiminė gero elgesio su draugais taisykles, jas užrašė savo grupės knygoje. „Ryto rate“ visi pasidžiaugė šalia esančiais draugais, sakė jiems komplimentus, klausėsi pasakos „Bjaurusis ančiukas“ ir ją aptarė. Prie teminės savaitės prisijungė ir ikimokyklinių grupių vaikai. Visi kūrė knygeles, skirtukus, o „Bitučių“ gr. vaikai  suklijavo savo draugystės ratą, taip sukūrė plakatą „Draugystė mus šildo“. Tikimės, kad nuoseklaus darbo dėka vaikai bus draugiškesni aplinkiniams, atsparesni neigiam aplinkos poveikiui. 

savaite be patyčių