Kviečiame

Prasidėjus Adventui, daugelio šeimų, auginančių vaikus, namuose, atsiranda Advento kalendoriai. Advento kalendorius – graži Kalėdų laukimo tradicija. Ji padeda vaikams geriau suprasti bėgantį laiką ir laukti Kalėdų. Mažiems vaikams pasakymas "savaitė" ar "greitai" neturi jokios prasmės. Tuo tarpu kasdien atversdami po vieną Advento kalendoriaus langelį, vaikai mokosi suprasti bėgančių dienų tėkmę. Visi tėveliai, norintys linksmai ir turiningai praleisti laiką, renkamės darželyje lapkričio 22d., 16:30 val. Advento kalendoriaus gamybai tinka įvairiausios medžiagos. Su savimi galite turėti: tualetinio popieriaus rulonėlius, degtukų dėžutės, pirštinaitės/kojinės, dovanų maišelių, spalvoto popieriaus, klijų, lipdukų, karoliukų ir įvairiausių priemonių puošybai. Dalinsimės idėjomis, mintimis ir priemonėmis.

Kviečiame Jus visus pasiduoti improvizacijai ir pasigaminti su mažaisiais džiaugsmeliais Advento kalendorių.

71185699_2951746328186789_2593925707209900032_o